Úvod do hry

5. dubna 2016 v 14:04 | Brit Ney |  O SSO

Na úvod:

Star Stable Online, také známá jako Star Stable, SSO nebo SS je MMORPG produkoval Star Stable Entertainment AB se sídlem ve Švédsku. Hra je založena na starší herní série Starshine Legacy Star Academy a Star Stable, vývoj začal v průběhu roku 2007. V roce 2010 SSE koupil práva ke hře a začal vyvíjet vyspělejší on-line verzi, která držela většinu prvků z předchozí hry.

Hra:

Star Stable Online je určen pro ty, kteří milují koně i dobrodružství. Přehrávač je schopen postarat se o několik koní, dělat questy, soutěžit v závodech, zkoumat svět Jorviku, povídat s lidmi, poznat nové přátele, a mnoho dalších zábavných věcí.

SSO je nejrychleji rostoucí koňská hra na celém světě s miliony hráčů. Je k dispozici ve více než 130 zemích a 11 jazycích.

Hra je v současné době k dispozici ve švédštině, angličtině, němčině, španělštině, norštině, francouzštině, ruštině, maďarštině, italštině a polštině.

Trailer k příběhu: (legenda o Jorviku)

Ke stažení:

Hru lze neplaceně stáhnout na oficiálních stránkách Star Stable Online: https://www.starstable.com/ a lze ji hrát až do levelu 5, kde neplacená verze končí.
Pokud chcete v příběhu pokračovat dál a odhalit všechna tajemství, která Jorvik skrývá, můžete si na stránkách zakoupit takzvanou funkci "STAR RIDER" a můžete pokračovat ve hře.
Pokud nechcete, aby vám funkce "STAR RIDER" vypršela, můžete si zakoupit tzv. funkci "STAR RIDER LIFETIME".

LZE PLATIT POMOCÍ PLATEBNÍCH KARET VISA, MASTER CARD A PAY PAL
A NEBO POMOCÍ MOBILNÍHO TELEFONU. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria Renkse Ďábelská Victoria Renkse | Web | 5. dubna 2016 v 14:21 | Reagovat

Zajímavý článek :)

2 Brit Ney Brit Ney | 5. dubna 2016 v 17:35 | Reagovat

[1]: díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama