Kompletní questy z free hry (část 2)

5. dubna 2016 v 18:40 | Brit Ney |  O SSO

Ahojda, toto je pokračování questů z free hry! Tato část obsahuje úkoly:


Old Man Jasper
A new Shopper in Town
What happened to Loretta?
Get a Bulldozer to here!
Unpleasant Task
Give Tan an Update!
Search Mission continued
A friendly Race
The Wild Bobcat Track
Tools of the Trade

Old Man Jasper

Pche, je mi úplně jedno jestli bude Moorlandská stáj srovnaná se zemí! Je to ubohé místo které přivodilo konec mé dcery, a proklínám ten den kdy má sladká Catherine potkala toho hada Thomase! Nenávidím Moorland už dobrých dvacet let, a jestli si myslíš že to můžeš nějak změnit tak při dalším schazování sebe sama jsi vítána.
A teď švihej z mého pozemku!
Ty jsi byla za mým dědou? Je to takový šílený stařec který nás nenávidí a nic by ho nepotěšilo víc, než vidět Moorland jak lehne v prach.
-------------------------------------------------------------------------

A new shopper in Town

Tak jak to jde? Už jsi navštívila všechny naše skvělé obchody? Co?! Ještě ne?! Musíš se jít na ně hned kouknout a ozkoušej si všechny suepr věci které tam prodávají. Jeď se kouknout na obchod s vybavením, obchod s oblečením, a nezapomeň taky na obchod Star, ale tam rodávají věci většinou jen těm, kteří jsou tady v Moorlandu dýl...
Pohodička, ne? Když budeš tady v Moorlandu pracovat, brzo si budeš moct dovolit jakoukoli výstroj a oblečení. No ale nezapomínej, že tady v Silverglade je i spousta jiných obchodů.

What happened to Loretta?

Hej! Neviděla jsi Lorettu? Ne? Jela na stezku Wild Bobcat, ale vůbec se nevrátila. Bojím se že se jí něco stalo, ale nemohu opustit jízdárnu, protože všechny ostatní Bobcats se jí vydaly hledat, takže musím být tady kdyby se někdo vrátil s novinkami. Vím, že Lorettu asi moc v lásce nemáš, ale opravdu potřebuji aby jsi ji šla hledat i ty. Prosím, jeď k útesům na západně odtud, a podívej se po ní! Honem!
Stůj! Tahle cesta byla prohlášena za nebepečnou! Nemůžeš tudy projít a ani projet. Před chvílí tu nastal obrovský sesun kamenů a balvany naprosto zablokovaly cestu. Jestli jsem neviděl dívku na koni? Ne, ale v rámci jejího dobra doufám, že neleží pod tou spoustou balvanů támhle, protože to by z ní byla palačinka...
Mmm... Palačinky...
Eh, ty jsi ještě tady?

Get a Bulldozer over here!

Ne, nemohu tě pustit, Dokonce ani když je tvá kamarádka v nebezpečí, mám rozkazy na uzavření cesty, a dokud nebude odklizená tak tě rozhodně pustit nemohu. Takže se odtud nehnu dokud mi pan Kembell neřekne, nevím, co by semnou bylo kdyby zjistil, že jsem jeho příkazy neuposlechl.
Tse... Jestli je to tak strašně důležité, proč nezajedeš na severo-východ odtud na staveniště a nezeptáš se sama pana Kembella, kdy tu bude buldozer? Pana Kembella najdeš na stavbě, u toho krásného a velkého BildBoardu. Ále, nemám čas tady blábolit. Mám hlad a nikdo sem nepřijde aby mi donesl oběd. Tak už můžeš vyrazit na stavbu!
Hah! Co pak to tady máme? Roztomilá holčička ze stáje se odváží přijít až sem? No copak chceš? Sabotovat mé silné stroje v ubohé snaze zachránit tu vaší hromádku prkýnek, které tak slavně říkáte stáj? Neboj holčičko, stáj srovnáme se zemí a na celém pozemku vystavíme domy které budeme prodávat za moc dobrou sumičku peněz - spíš za pořádný balík, no nemám pravdu? Budu bohatý, a naopak ten Moorland nebude mít ani desetník. A ještě se budu dívat, jak bude žalostně křičet až mu budu vypalovat stáje do základů!
Eh, ty tu nejsi kvůli sabotáži? Vážně? Vážně chceš abych ti půjčil svůj buldozer? Jsi vážně zábavná holčička, cha-cha-cha!

Unpleasant Task

Takže ty chceš, abych poslal buldozer na západní cestu aby ji tam pročistil, aby jsi pak mohla zachránit svoji kamarádku? Měl bych si od tebe vyžádat pořádnou sumu peněz, ale navypadáš že by jsi na to měla. Myslím, že jsem tuhle cestu stejně chtěl dát pročistit. Čekám totiž na demoliční tým, a takhle by to musel kvůli tomu sesuvu objíždět. Ale jestli chceš moji pomoc, musíš nejdřív udělat ty něco pro mě, nikdy nedávám nic zadarmo. Vidíš všechny ty ošklivé stromy okolo? Musí se pokácet, aby tu byl prostor pro naše nové stroje a budovy. Vezmi si tenhle červený označovák a poznač s ním 4 stromy, které se budou kácet. Udělej to a já ti slibuji, že pak pošlu buldozer.
Hodná holka. Možná by jsi měla přemýšlet o tom, jestli by jsi neměla pracovat pro G.E.D.? Neustále hledáme lidi, kteří jsou ochotni zničit a zneužít přírodu. Á, můj slib? Na žádný si nepamatuji... Cha-cha! Zdá se, že nevěříš nikomu. No ale, jen tak mimochodem, už docela dávno jsem dal rozkaz buldozeru, aby to tam pročistil... No, takže se zdá, že jsi to všechno dělala zbytečně! Tak a máš to!

Give Tan an Update!

Skončíme to. Buldozer je už na cestě. Bude lepší, když zůstaneš opodál až bude pracovat, takže můžeš jít o tom informovat své přátele, nebo něco jiného, je mi to jedno. A teď, se musíme držet plánu demolice té vaší ubohé a maličké stáje... A nezapomeň, že jsi to byla ty, kdo k tomu dopomohl! Cha-cha-cha!
Jé, máš nějaké zprávy o Lorettě? Buldozer je na cestě odterasit cestu, to je dobře. Neměla jsi ale G.E.D. vůbec pomáhat, ale protože je pan Kembell jenom pytel špíny, tak je jasné že tě napálil. Příště o tom přemýšlej, protože G.E.D. nemůžeš věřit víc, než jaká je délka tvého nosu.

Search Mission continued

Buldozer by měl mít už cestu hotovou, tak tam jeď se po té Lorettě podívat. Doufám, že je v pořádku... Rychle, spěchej!
Copak, ztratilas něco? Aha, Tan tě poslala. To bylo od ní pěkný... i od tebe. Možná, že i po tom všem seš nakonec docela v pohodě. No víš, omlouvám se, jestli sem byla na tebe nějak zlá. Vypadáš, že seš celkem fajn. Moc díky.

A friendly Race

Hmm, asi se budem už muset vrátit do stáje. To je ale votrava. Co si takhle dát závod kdo bude první u stáje? Odsud, až k jízdárně kde je Tan! Poslední je lůzr. A budeš to ty! Jedem!
Říkala sem ti, že vyhraju! Sem totiž lepší! Nejlepší jezdec na celém světě! A ty mě nikdy neporazíš! Nikdy! Volejte třikrát hurá pro mě!

The Wild Bobcat Track

Opravdu se moc zlepšuješ. Myslím, že jsi připravena na opravdovou výzvu. Protože jsi nám pomohla hledat Lorettu, ukážu ti naši nejlepší Bobcat stezku, Wild Bobcat. Je docela těžká a nebezpečná, tak to ber s nadhledem.
Nezapomeň, že nejsi Bobcats Girl, takže se nemusíš cítit nijak blbě, pokud teda zrovna nechceš překonat náš nejlepší čas. Řekla bych, že to nezvládne nikdo. Není to ostuda že Bobcats Girl nepřekonáš, prostě si musíš zvyknout že vždycky bude někdo, kdo bude lepší než ty.
To bylo docela dobré. Jestli se na to cítíš, tak si to můžeš sjet znovu. Stačí když si semnou znovu promluvíš, a klidně tě nechám to znovu zkusit. Nech mně ti říct něco co možná o soutěžení nevíš, pokaždé když dokončíš nějakou soutěž, tak si tím u nás navýšíš reputaci. Když se ti na téhle stezce povede dobře, Bocats Girl uvidí, že jsi docela šikovná. Nebudu nic slibovat, ale když si tu v klubu uděláš dobrou pověst tak možná, opravdu jen možná, by jsi se mohla stát členkou Bobcats Girl.
--------------------------------------------------------------------------

Tools of the Trade

Zdravíčko. Zdravím tebe i tvého pěkného oře. Vypadáš mladě a silně; možná by jsi mi mohla pomoci s pár věcmi? Teprve včera, mi měl můj starý asistent Patrick donést zásilku těch nejlepších nástrojů z Jorvik Stables. Už byl skoro tady, když se ale kolem u cesty okolo Demascus Mine prořítila nějaká zbabělá holka z těch Bobcats Girls a málem ho srazila! Tak moc ho to vyděsilo, že běžel celou tu cestu až sem a cestou mu padaly některé nástroje. Není to moc statečný muž, a teď se tam odmítá vrátit, takže všechny nástroje tam leží a rezavějí. Nemám čas abych se je tam vydal hledat, ale možná že by jsi to pro mě mohla udělat ty? Budu ti navždy vděčný, mladá dámo.
V zásilce bylo i kladivo, které je velmi důležité ale taky ta nejlepší Jorvická ocel.
Cha! Jsi anděl! Dnešek je vážně skvělý. Jsem moc rád, že jsi dokázala všechno najít.

Po tomto qestu se ti nejspíš na postavou objevily žluté hodiny. (viz obrázek pod článkem) To znamená, že další úkol budeš plnit až další den.

Vyspi se a přeji hodně štěstí s plněním dalších úkolů ;)

Zdroj: Blog Kiki Tysa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama