Kompletní questy z free hry (část 1)

5. dubna 2016 v 18:38 | Brit Ney |  O SSO

ČAUKY, tady máte první část questů z free hry, která obsahuje:


A new Friend
Speak with the Stable Girl
Ride the Cavaletti
Meeting the Bobcat
I will show Them
The Moorland Stables riding Track
Returning to Justin
Collect the Tools
Get started with your Duties
A Word with Thomas
Get Them out by Friday
Mission: Lights out!
The Deed of the Land
Papers of the Past

A new Friend

Ahoj! Já jsem Justin, moc rád tě poznávám, a vítej ve stájích v Moorlandu! Můj otec Thomas a já máme na starost tyhle stáje. No nejsou fantastické?
Teď jsou věci poněkud hektické, kvůli jednomu šeredovi, který je šéfem od jedné velké korporace G.E.D., pan Kembell - dělá všechno proto, aby nás odtud vypudil a mohl strhnou stáje aby se tady mohly stavět byty. Neustále vymýšlíme něco co bychom mohli udělat pro to abychom ho zastavili, ale on je slizčí než úhoř.
Ale zapomeň na to - jsi tu nová, a já ti rozhodně nechci kazit léto.
Támhle stojí kůň, který bude tvůj. Proč si spolu troch unezajezdíte, aby jste se lépe poznali?
Až s tím skončíte, promluv si s May která bude na druhém nádvoří před stájemi. Myslím, že bude vědět kde je Jenna, stájnice.
Ahoj, já jsem May, těší mě! Víš, poprvé jsem tu byla před pěti lety, a od té doby Moorland Stables navštěvuji každé léto. Je to to nejlepší místo, kde strávit volno! Zrovna mám nějakou práci ve stájích, to abych si přivydělala nějaké Jorvik Shillingy. Když přijdeš později, můžu ti tady najít nějakou práci, pokud budeš chtít.
Jo a ještě jedna věc - když se něco stane, nebo se někde ztratíš, stačí zvednout mobil a zavolat ''Call for Pick up'' ať už budeš kdekoli, poté se octneš v mžiku před stájemi!

Speak with the Stable Girl

No, nemyslím že by tu pro tebe byla teď nějaká práce. Zkus si promluvit s Jennou, stájnicí. Když se otočíš na jih, určitě ji tam někde najdeš.
Ahoj, tak tady jsi! Čekala jsem na tebe.

Ride the Cavaletti

Dobrá dobrá, můžu ti říct, že ty a tvůj kůň vypadáte jako dobrý tým. Vypadáte, jako by jste jeden druhého znali už celou věčnost. Jednou dokážete něco úžasného, pamatuj na má slova!
Normálně je to pan Moorland, kdo uvádí nové lidi do stájí, ale je to velmi zaměstnaný člověk, takže teď je to na mně. Nevím, jestli jsi už slyšela o té hrozné společnosti G.E.D. která chce toto místo srovnat se zemí a vystavět tady obytné domy. Moc pana Moorlana neruš, protože on neustále pracuje na tom, jak tomu slizounovi Kembellovi v tom zabránit.
Ale dost už řečí! I když jsem jen stájnice která má na starost práci ve stájích, myslím že bych ti mohla jednu nebo dvě věci o jezdectví říct. Teď, než pojedeš ven mimo brány, mi ukaž že umíš jezdit rozumně a opatrně. Támhle najdeš okruh s malými překážkami. Tomu se říká kavalety, a měly by prokázat že ovládáš základy ježdění. Projeď okruh, a poté se zamnnou vrať.
To bylo skvělé! Dobrá práce u kavalet. Ty a tvůj kůň opravdu spolupracujete jako tým, jen tak dál. Myslím, že teď jste připraveni na něco trochu náročnějšího. A tak, jak jsem slíbila, teď můžeš jet i mimo Moorland Stables.

Meeting the Bobcats

No, myslím že budeš potřebovat něco náročnějšího, protože kavalety pro tebe nebyly žádným soupeřem. Za západní bránou stájí je jízdárna jezdeckého klubu Bobcat Girls. Jeď tam a promluv si s Lorettou, je to jedna z jejich nejlepších jezdkyň a k nováčkům je vždy velmi milá a vstřícná. Zeptej se jí, jestli by ti neukázala nějaké pořádné soutěže které tady máme, a možná že tě i připojí k Bobcat Girls. Je to skvělý jezdecký klub.
Co je? Jo, sem Loretta, a kdo seš ty? Ne že by mě to zajímalo... Tohle je tvoje jméno? No vážně. Zní to fakt... moc hezky a inteligentně. Ach můj... Vsadim se, že jméno tvýho koně je stejně ubohý. Řekla bych, že to bude nějaká blbost jako PuffyHeart. Ha! Jsem jasnovědec.
Takže co tady děláš, vůbec? Jenna ti řekla, abych tě naučila nějaký soutěže? Výborný. Víš co, vlastně sem se teď trochu nudila, tak proč ne. Ty a ten tvůj PuffyHeart by jste se mohli o něco pokusit v jízdárně. Kdo ví, třeba mě to pobaví. Ta tvoje neuvěřitelnáááá rychloooost. Už teď ti můžu říct, že do klubu budeš těžko patřit.

I will show them

Ty seš ještě tedy? Řekla sem ti, abys šla na jízdárnu. Něco, čemu na tom nerozumíš? Tak už mazej! Padej na startovní čáru!
Ok, na začátečníka to nebylo tak strašný. Musim přiznat, že když sem sem tehdá přišla, tak sem v ovládání koně moc nezářila. Všechno se změní, když budeš mít víc zkušeností a lepší vybavení. No ale členka Bobcat Girls nikdy nebudeš, to je jasný.

The Moorland Stables riding track

Ahoj, já jsem Tan. Loretta ti ukázala, jak se u nás v klubu jezdí na jízdárně. Já ti teď ale ukážu tu pravou podstatu toho, co členky Bobcat Girls svedou. Pro tebe jako začátečníka to může být dost těžké, takže můžeš jet pomaleji, nemusíš to brát tak rychle jako my. Nemyslím, že zvládneš překonat náš nejlepší čas, alespoň na to teda nevypadáš, no ale můžeš to zkusit. Dej si ale pozor v okolí pracoviště G.E.D., koně se tam těch stavebních strojů bojí, takže to nemusíš brát až úplně k nim.
Hmmm... Ok. nebylo to úžasné, ale zajela jsi to dobře. Pořád jsi ale daleko od našich nejlepších časů, přirozeně. Když spozoruješ, že je to pro tvého koně obtížné nebo vyčerpávající, tak mu dopřej trochu více času na místních stezkách - bude pak mnohem rychlejší. Bude se pak cítit jako jiný kůň! Ale nedělej si zas naděje - Bobcat Girls nemohou být poraženy! Jestli se o to chceš ale pokoušet, tak je to možné, ale pouze jednou denně. Nechceme, aby nám nově příchozí jako ty dupaly po stezce jen tak pro nic za nic!

Returning to Justin

Ahoj. Justin se tu po tobě sháněl. Asi potřebuje jenom nějakýho zobana aby vykydal stáje. No, najdeš ho na dvoře u stájí. Nenech ho čekat!
A ještě počkej! Ještě něco: nemotej se mi okolo Justina. Je můj a nikdy nikdo se mezi nás nebude plíst. Ne že by tu snad byla nějaká šance že by se zakoukal do někoho jako..... jako seš ty.
Jé, tady jsi! Hledal jsem tě.
Je pěkné tě zase vidět. Doufám, že jsou všichni rádi že tu jsi. Loretta nevadí, někdy bývá drsná, ale umí být i moc fajn jakmile ji poznáš, i když se tomu dá asi těžko uvěřit.
Novice Riding Jacket
Jumping +1
Caring +1
Prodejní cena: 127
Level: 1

Collect the Tools

Nicméně, chtěl jsem s tebou mluvit ohledně pečování o tvého koně. Začneme tím, že si posbíráš všechny potřebné věci. Chci aby jsi mi přinesla kartáč na hřebelcování, kopytní háček pro vybírání z kopyt, nějaké seno na skrmení, a kyblík s vodou pro tvého koně. Přines to všechno ke mně a já ti řeknu, co s tím dělat.
Ano, to je všechno co budeme potřebovat. Dobrá práce!

Get started with your Duties

Tak poj'dme na to. Takhle to budeš dělat. Sesedneš z koně. Otevřeš inventář, a přetáhneš všechno na tvého koně, pěkně postupně jedno po druhém. Až to všechno uděláš, tvůj kůň se bude cítit lépe a šťastněji. Pokud se o něj budeš takhle pěkně starat každý den, tak bude natolik šťastný, že uvidíš jak mnohem rychleji bude běhat. Ale jestli ho budeš zanedbávat a nestarat se o něj, bude smutný a ježdění mu moc nepůjde. Ale to by odpovědný jezdec nikdy nedopustil, navíc takhle se ke koním tady v Moorlandu nechováme!
*Pokud se chceš o koně postart, musíš být v blízkosti některé stáje (vlevo nahoře u tvého jména se budou točit zelené potřeby). Sesedni z koně, a přijdi k němu zblízka z boku - poté otevři inventář a postupně mu vše přetáhni směrem k sedlu. O koně se stačí starat 1x denně (Daily care), nijak urychlit to nejde.
Dobrá práce! Poslouchej, vždy tady potřebujeme nějakou ruku okolo práce u koní a teď vím, že ti mohu věřit že jsi schopna se o zvířata dobře postarat. Podívej se na nástěnku u stájí, vždy je tam napsáno co je potřeba udělat. Každý den se aktualizuje, tak se nezapomeň na ní chodit často dívat!

Po splnění tohoto úkolu obdržíš vše potřebné pro péči o svého koně.
(kartáč, kopytní háček, kyblík na vodu, dávku sena)

A word with Thomas

Och, málem bych zapomněl. Právě jsem dostal zprávu od mého táty, Thomase, že by tě rád viděl. Řekl jsem mu o skvělé práci kterou tady odvádíš, a myslím že ho to zaujalo. Chce se tě zeptat na něco opravdu důležitého, ani mi to nechtěl říct, ale viděl jsem mu na očích že to je něco speciálního.
Táta se obvykle pohubuje na západní části nádvoří stáje.
Děkuji, že jsi přišla tak rychle. Situace s panem Kembellem se začíná vymykat z rukou, a tak potřebuji tvoji pomoc.

Get them out by Friday

To je trápení... Ten slizký sup pan Kembell má v plánu nás vypudit a Moorlandské stáje srovnat se zemí. Právě jsem obdržel zprávu, že již téměř přesvědčil městskou radu, a já mám tak velmi málo času. Dokonce i teď, když tu spolu mluvíme, jeho banda ohavných zeměměřičů nastavuje to jejich vybavení aby mohli vytvořit detailní demoliční mapu a obeznámit s tím radnici. Vím, že mám zákonná práva na tento pozemek, ale potřebuji více času, abych si mohl dokumenty řádně projít.
Pomůžeš mi tedy zachránit Moorlandské stáje? Musíme zdržet vyměřování pana Kembella, a vyhrát tak nějaký čas navíc. Vše, co je ptořeba udělat, je vypnout jejich GPS zařízení. Právě teď je nastavují v lese na sever od stájí.
*Pokud chceš vypnout nastavené GPS stojany (svítí zeleně), jednoduše k nim přijdi a klikni na ně, a GPS se vypnou (červeně). Pracovníci tě ale rozhodně nesmějí vidět, když budeš GPS vypínat - pokud budeš u stojanů jen stát a mile se tvářit, nebudou mít na tebe podezření. Pokud tě ale přistihnou zrovna když se jim v GPS budeš vrtat, bude zle.
Nádhera, dobrá práce. Opravdu si toho vážím. To je na chvíli zpomalí. Teď mám alespoň tu trochu času na to, abych se se svým případem mohl postavit před městskou radu a pana Kembella.

Mission: Lights out!

Co teď? Pan Kembell na mě opravdu hodně tlačí ohledně těch dokumentů... Jsem si jistý, že bych mu to mohl překazit, kdybych měl ještě o něco více času. Hmmm... Možná trocha neškodné sabotáže na staveništi by ho mohla na chvíli zabavit. Cha-cha! Jestli chce hrát drsnou hru, dáme mu ochutnat trochu jeho medicíny!
Tak se na to podívejme. Je tu jeden centrální sloup který napájí ostatní elektrické sloupy, přesně na rozcestí ke staveništi. Měl by tam u toho být vypínač, který rozhoduje o napájení celého staveniště elektřinou. To by dokonce molo jako bonus vypnout světla na tom ošklivém BildBoardu. Mělo by nám to získat trochu času.
Cha cha, tak to je k nezaplacení. Myslím že přímo slyším, jak svým pracovníkům celou dobu nadává do troubů. Teď mám o trochu více času, právě tolik kolik jsem potřeboval. A navíc, už nikdy nebudeme muset koukat na ten ohyzdný BildBoard.

The Deed of the Land

Myslím že vím, jak Kembella zastavit. Vše co potřebuji, je nějaký způsob jak dokázat svá práva na tento pozemek. A to jsou dokumenty patřící k Moorlandským stájím, které byly mému otci dány před 50 lety Silvergladeskou baronkou - ano, to je ta která bydlí nahoře v zámku.
Prohledal jsem veškeré archivy v kanceláři, ale nikde ty dokumenty nemohu najít. Mám ale představu o někom, kdo by to vědět mohl. Naše stará účetní, paní Holdsworthová, ví všechno o našich činnostech a zajisté taky ví, kde dokumenty budou. Minulý rok odešla do důchodu, a teď tráví celé dny péčí o ovocný sad kousek od stájí. Dojeď za ní, měla by vědět kde ty dokumenty budou.
Ovocný sad najdeš na východ od stájí.
Pěkně tě vítám, drahá. Co pro tebe mohu udělat?

Papers of the Past

Hmmm... Nech mě přemýšlet. Věřím že takové dokumenty o vlastnictví skutečně jsou, ale před několika lety se ztratily. Když Thomasova Moorlandova manželka Catherine zemřela při porodu, Thomas ztratil veškerý zájem o papíry a dokumenty a přál si jen trávit čas se svými koňmi. Veškeré dokumenty byly dány do truhličky a poslány otci Catherine, takže je tu velká šance že stále v té truhličce jsou. Ano - její otec je Jasper Holbrook a dítě, které se narodilo je Justin Moorland. Jasper obviňuje Thomase ze smrti své dcery, a už je to skoro dvacet let co ti dva spolu nepromluvili. Je to tragické, že ten spor trvá již tak dlouho, ale jestli je někdo kdo ty dokumenty má, je to práve Stařík Jasper. Nebude ale jednoduché ho přesvědčit, aby se do toho zapojil.
Staříka Jaspera najdeš jak hlídá svůj pozemek na severo-východě. Hodně štěstí, drahá!
No vida tak jsi mě našla! A teď můžeš zase i odjet!

Zdroj: Blog Kiki Tysa

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama